Teamindeling Heren H2 2018-2019
Heren 2e klasse
Naam  
Fred de Haan Trainer
Paul van Duuren Trainer
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven

Spelers: Alex, Edwin, Erik, Fred, Lars, Leon, Martijn, Martijn, Rick, Vincent, Willem

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Bladel HS 2726229712616
Volley Tilburg HS 67252010686613
VVC-Vught HS 27231911658623
Pegasus HS 1621188592499
Avanti HS 16191510575536
VC Blox HS 16171411570517
VC Goirle HS 19171524796890
Hajraa HS 58151320709767
VC Bravo HS 26111016518567
VVC Best HS 1610916521565
Intermezzo HS 286626652796

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.