Teamindeling Heren HS2 Bravo
Heren 2e klasse F
Naam  
Fred de Haan Trainer
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven

Spelers: Alex, Edwin, Erik, Fred, Lars, Leon, Martijn, Martijn, Rick, Willem

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VVC-Vught HS 2154010063
Volley Tilburg HS 614319276
VC Blox HS 114319582
Bladel HS 2143110191
Intermezzo HS 2111391101
VVC Best HS 111138295
VC Bravo HS 211137692
Hajraa HS 5000000
Pegasus HS 1000000
Avanti HS 1000000
VC Goirle HS 1100463100

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.