Teamindeling Dames D1 2019-2020  
Dames Promotieklasse   
Naam  
Fred de Haan Trainer/Coach
Marc van de Laar Assistent trainer/Coach
   
Trainingstijden  Di: 20:00-21:30 Koolakkers, Westerhoven 
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard
   

Speelsters: Anneke, Cato, Floor, José, Melissa, Myrthe, Nieke, Sandra, Sharon, Simone

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Avance DS 11866532117121525
Volley Tilburg DS 31759472316351369
Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 11753432816101510
Skunk DS 11746403515851593
SOMAS/Activia DS 41745393316051530
Set Up DS 11745373315791576
Hajraa DS 21744383616181539
Were-Di DS 11743363615311558
Flamingo's'56 DS 21637323614931475
VC Bravo DS 11734294215011565
TFC DS 11729254514841637
Apollo Mill DS 117996012051681

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.