Dames 1

Promotieklasse B

 
Trainer/Coach Fred de Haan
Assistent Trainer/Coach Marc van de Laar
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 Koolakkers, Westerhoven 
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Anneke, Cato, Floor, Melissa, Myrthe, Nieke, Sandra, Sharon, Simone

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Volley Tilburg DS 4415125398319
VV Stevo DS 1414115380335
Bladel DS 1413117390352
Bok DS 1412107380339
De Burgst Breda DS 2412107357333
Dunamis DS 13986286269
VC Bravo DS 13777294310
HLB Van Daal/DS DS 33767283302
ODI DS 246612380409
Gepidae DS 145512337393
Cegelec ZUVO DS 12336156200
Voltena DS 332210213293

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.