Teamindeling Dames D1 2017-2018
Dames Promotieklasse D
Naam  
Fred de Haan Trainer/Coach
Marc van de Laar Assistent trainer/Coach
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:30 Koolakkers, Westerhoven 
  Do: 19:30-21:00 Koolakkers, Westerhoven
   

Speelsters: Anneke, Britt, Esther, Floor, Jose, Linda, Myrthe, Sandra, Sharon, Simone

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VC Kessel DS 11764521916201386
Jokers VC DS 11756472616651483
Fit & Fysio/VC Limac DS 11553432014531273
Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 21651432615461411
VC Olympia DS 21546382514251297
VCE/PSV DS 11646383015291423
VC Bravo DS 11740364016011617
ADC DS 21637323514121465
Vludoc '98 DS 11528253813051436
HORNERHOF/HHC DS 11727234714521584
Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 21623214813351576
Hajraa DS 215995311011493

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.