Dames 1

Promotieklasse C

 
Trainer/Coach Fred de Haan
Assistent Trainer/Coach Marc van de Laar
   
Trainingstijden  Di: 20:30-22:00 Koolakkers, Westerhoven 
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Anneke, Cato, Famke, Floor, Karin, Lynn, Nieke, Sandra, Sharon

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
TFC DS 1312103297256
Skunk DS 12872203152
Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 22653192164
SOMAS/Activia DS 42653190167
Hajraa DS 214319790
Flamingo's'56 DS 12435177178
VC Bravo DS 12435167192
Bedovo DS 1111378100
Peter Peters/TSR DS 1000000
Bladel DS 1100476100
Avance DS 12008122200
Havoc DS 2000000

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

D4D5_F&C.jpg
Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.