Dames 1

Promotieklasse B

 
Trainer/Coach Fred de Haan
Assistent Trainer/Coach Marc van de Laar
   
Trainingstijden  Di: 19:00-20:30 Koolakkers, Westerhoven 
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Anneke, Cato, Famke, Floor, Karin, Lynn, Melissa, Nieke, Sandra, Sharon

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Volley Tilburg DS 4199273318881087
Gepidae DS 11865522317021502
VV Stevo DS 11553421814001193
Donki Sjot DS 32167573420401845
Dunamis DS 11745383415611545
VC Bravo DS 12050424218351799
Bladel DS 12148434818641956
Bok DS 11940344616151774
ODI DS 21835354316411746
De Burgst Breda DS 12124226817312064
Vollido DS 11921195914731824
Cegelec ZUVO DS 11615135211561571

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

D4D5_F&C.jpg
Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.