Teamindeling Dames D1 2019-2020  
Dames Promotieklasse   
Naam  
Fred de Haan Trainer/Coach
Marc van de Laar Assistent trainer/Coach
   
Trainingstijden  Di: 20:00-21:30 Koolakkers, Westerhoven 
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard
   

Speelsters: Anneke, Cato, Floor, José, Melissa, Myrthe, Nieke, Sandra, Sharon, Simone

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Avance DS 11761492116121471
Volley Tilburg DS 31549392314351249
Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 11649402715161418
Set Up DS 11644363014871482
Skunk DS 11644383214881484
SOMAS/Activia DS 41642363114961433
Hajraa DS 21640353515191449
Were-Di DS 11639333514321485
Flamingo's'56 DS 21537323214301375
VC Bravo DS 11633283914111466
TFC DS 11628244214111538
Apollo Mill DS 115995210941481

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.