Dames 1

Promotieklasse B

 
Trainer/Coach Fred de Haan
Assistent Trainer/Coach Marc van de Laar
   
Trainingstijden  Di: 19:00-20:30 Koolakkers, Westerhoven 
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Anneke, Cato, Famke, Floor, Karin, Lynn, Melissa, Nieke, Sandra, Sharon

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Volley Tilburg DS 41048382992620
VV Stevo DS 1832257772607
Donki Sjot DS 39282314861773
Bok DS 110282319916916
Gepidae DS 18272111720670
Bladel DS 19232119831849
Dunamis DS 18211816743721
VC Bravo DS 19161424791857
ODI DS 29111524809888
Cegelec ZUVO DS 179821522696
De Burgst Breda DS 198731708869
Vollido DS 184429597796

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.