Dames 1

Promotieklasse B


Foto: 2019-2020
Trainer/Coach Fred de Haan
Assistent Trainer/Coach Marc van de Laar
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 Koolakkers, Westerhoven 
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Anneke, Cato, Floor, Melissa, Myrthe, Nieke, Sandra, Sharon, Simone

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Bok DS 114319378
VV Stevo DS 1143110091
Volley Tilburg DS 4133210580
Dunamis DS 113329988
VC Bravo DS 11332102107
ODI DS 21223107102
Bladel DS 112238899
Cegelec ZUVO DS 1122380105
Gepidae DS 1111391100
De Burgst Breda DS 211137893
Voltena DS 3000000
HLB Van Daal/DS DS 3000000

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.