Dames 2

2e klasse H

Trainer/Coach Jan Willem van Schijndel
Trainer Stefan Nas
Trainer Nick de Wild
   
Trainingstijden  Di: 20:30-22:00 Koolakkers, Westerhoven 
  Do: 20:00-21:30 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Anne, Anouk, Bente, Evy, Kim, Maike, Nele, Renske, Roos, Silke

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VC Polaris DS 38272312762692
VC Verrekijker DS 1726229708605
MVC De Hangar DS 19262316883801
VC Bravo DS 28231914725688
VCE/PSV DS 37211712675614
Gepidae DS 37201714670654
Hajraa DS 67171516668682
Nuvo'68 DS 28111024662792
Hilver DS 168718498581
ODI DS 476624564706

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.