Dames 2

1e klasse C

Trainer/Coach Jan Willem van Schijndel
Trainer/Coach Stefan Nas
Trainer/Coach Nick de Wild
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 Koolakkers, Westerhoven 
  Do: 21:00-22:30 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Bente, Eline, Eline, Esther, Famke, Janneke, Julia, Karin, Lynn, Suzan

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Volley Tilburg DS 5419151399282
Hajraa DS 4314111297201
VC Riethoven DS 1413116387354
Nuvo'68 DS 131194295253
HLB Van Daal/DS DS 4411108380384
VC Polaris DS 241099383378
Were-Di DS 148710328378
ODI DS 33767278295
VC Bravo DS 247611360377
Condor DS 146612358400
Nuvoc DS 332210214295
Ledub DS 342215326408

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.