Dames 2

1e klasse C


Foto:2019-2020
Trainer/Coach Jan Willem van Schijndel
Trainer/Coach Stefan Nas
Trainer/Coach Nick de Wild
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 Koolakkers, Westerhoven 
  Do: 21:00-22:30 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Bente, Eline, Eline, Esther, Famke, Janneke, Julia, Karin, Lynn, Suzan

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Hajraa DS 4154010069
HLB Van Daal/DS DS 4154010381
ODI DS 3154010684
Nuvo'68 DS 114319776
Volley Tilburg DS 514319676
VC Riethoven DS 1133211396
Were-Di DS 1122396113
Nuvoc DS 311137696
Condor DS 111137697
VC Bravo DS 2100484106
Ledub DS 3100481103
VC Polaris DS 2100469100

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.