Dames 3

3e klasse J

Trainer Jimmy Siauw
Trainer Henk Janssen
Coach  
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 De Koolakkers ,Westerhoven
  Do:21:00-22:30 De Wedert ,Valkenswaard

Speelsters: Aniek, Denice, Jonna, Kristel, Lina, Maaike, Margo

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Bladel DS 2835285794574
Pegasus DS 17221911641584
VC Bravo DS 38171419729718
Hajraa DS 896531593881
BVC DS 1000000
VC Polaris DS 5000000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.