Dames 3

3e klasse H

Trainer Corne van der Meer
Trainer Paul van Duuren
Coach Annelies Kip
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 De Koolakkers ,Westerhoven
  Do:19:30-21:00 De Wedert ,Valkenswaard

Speelsters: Anne, Anouk, Evy, Kim, Maike, Nele, Noa, Renske, Roos, Silke

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VC Bravo DS 3312103299244
Hajraa DS 621080201124
Hilver DS 23767270273
HLB Van Daal/DS DS 946612352395
Bladel DS 32544157184
Nuvoc DS 545513342401

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.