Dames 3

3e klasse H


Foto: 2019-2020
Trainer Corne van der Meer
Trainer Paul van Duuren
Coach Annelies Kip
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 De Koolakkers ,Westerhoven
  Do:19:30-21:00 De Wedert ,Valkenswaard

Speelsters: Anne, Anouk, Evy, Kim, Maike, Nele, Noa, Renske, Roos, Silke

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VC Bravo DS 3133210585
HLB Van Daal/DS DS 9133210793
Hilver DS 2122393107
Nuvoc DS 5122385105
Bladel DS 3000000
Hajraa DS 6000000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.