Dames 3

3e klasse M

Trainer/Coach Rick Sengers
Coach Annelies Kip
   
Trainingstijden  Di: 19:00-20:30 De Koolakkers ,Westerhoven
  Do:21:00-22:30 De Wedert ,Valkenswaard

Speelsters: Denice, Emma, Hilde, Kristel, Lotty, Maaike, Manon, Michelle, Petra, Pien, Veronique

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Hilver DS 12862193147
VC Bravo DS 3154010043
Pegasus DS 1154010074
V.C. Hoogeloon DS 12544174179
ODI DS 52117157198
Bladel DS 32117112195

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

D4D5_F&C.jpg
Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.