Dames 3

3e klasse I

Trainer Jimmy Siauw
Trainer Henk Janssen
Coach Annelies Kip
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 De Koolakkers ,Westerhoven
  Do:21:00-22:30 De Wedert ,Valkenswaard

Speelsters: Denice, Jonna, Kristel, Lina, Maaike, Manon, Margo

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Bladel DS 210463741008614
VC Bravo DS 3620168541462
Pegasus DS 17231910654553
ODI DS 58141221619761
VC Goirle DS 266519449571
Volley Tilburg DS 1096532590900

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

D4D5_F&C.jpg
Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.