Dames 4

3e klasse G


Foto: 2019-2020
Trainer Jimmy Siauw
Trainer Henk Janssen
Coach Ivonne van der Sluis
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 De Pracht, Aalst
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Aniek, Britt, Denice, Femke, Janneke, Kristel, Lotty, Maaike, Margo, Sophie, Valerie, Veronique

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
HLB Van Daal/DS DS 813329692
Gepidae DS 412239296
Bladel DS 2000000
Minerva DS 3000000
VC Bravo DS 4000000
Volley Tilburg DS 8000000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.