Dames 4

3e klasse G

Trainer Jimmy Siauw
Trainer Henk Janssen
Coach Ivonne van der Sluis
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 De Pracht, Aalst
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Aniek, Britt, Denice, Femke, Janneke, Kristel, Lotty, Maaike, Margo, Sophie, Valerie, Veronique

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Bladel DS 231293305257
HLB Van Daal/DS DS 8412117380352
Minerva DS 33986297270
Gepidae DS 449810390397
VC Bravo DS 43548237275
Volley Tilburg DS 83339238296

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.