Teamindeling Dames D4 Bravo 2019-2020
Dames 3e klasse
Naam  
Jimmy Siauw Trainer
Rick Sengers Trainer
Henk Janssen Trainer
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 De Koolakkers, Westerhoven
  Do: 21:00-23:00 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Aniek, Anne, Femke, Goedele, Kristel, Kylie, Lara, Lina, Nele, Quinty

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
MVC De Hangar DS 1420143386293
Bladel DS 2317111298194
VC Bravo DS 4412108377372
Hajraa DS 659914444516
HLB Van Daal/DS DS 858816482510
VC Polaris DS 456616391493

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.