Teamindeling Dames D5 Bravo 2019-2020
Dames 3e klasse
Naam  
Jimmy Siauw Trainer
Rick Sengers Trainer
Paula Grandia Coach
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 de Koolakkers, Westerhoven
  Do: 20:00-21:30 de Wedert, Valkenswaard
   

Speelsters: Anouk, Carmen, Chloë, Fleur, Margo, Marjolein, Manon, Michelle, Petra

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VVC Best DS 2414115377331
Skunk DS 4517147494434
VC Bravo DS 5619159563508
VCH PETREBELS Schijndel DS 36191610588529
VC Verrekijker DS 267719500605
Hajraa DS 754417381496

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.