Teamindeling Dames D5 Bravo
Dames 3e klasse K
Naam  
Jimmy Siauw Trainer
Paula Grandia Trainer (Donderdag) / Coach
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 't Hazzo, Aalst
  Do: 20:10-21:50 't Hazzo, Aalst

Speelsters: Aniek, Anouk, Larissa, Maaike, Manon, Michelle, Nienke, Petra, Ymke

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Nuvo'68 DS 3418152395262
Phoenix DS 2315120300196
Ovoco DS 2312103303220
Spirit DS 521080205106
VC Bravo DS 53975269223
VC Verrekijker DS 246511266340
VCH Schijndel DS 32544165143
ODI DS 52435173175
Nuvoc DS 53439221263
VVC Best DS 23439232290
VCE/PSV DS 443313253381
VCH Schijndel DS 430012117300

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.