Teamindeling Dames D5 Bravo
Dames 3e klasse K
Naam  
Jimmy Siauw Trainer
Paula Grandia Trainer (Donderdag) / Coach
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 't Hazzo, Aalst
  Do: 20:10-21:50 't Hazzo, Aalst

Speelsters: Aniek, Anouk, Larissa, Maaike, Manon, Michelle, Nienke, Petra, Ymke

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Hajraa DS 520967741993999
ASC DS 12089711019691213
VCE/PSV DS 42068562818821675
VC Bravo DS 52057493718101794
Nuvo'68 DS 22046404617131862
HLB Van Daal/DS DS 82044364717271797
VC Polaris DS 42040345116201864
Liempdse Omni Vereniging DS 12036315315911906
VC Riethoven DS 32032295616771909
Bedovo DS 22032285715431921
Ovoco DS 32010107213821967

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.