Teamindeling Dames D6 Bravo 2019-2020
Dames 3e klasse
Naam  
Henk Janssen Trainer
   
Trainingstijden  Do: 21:00-23:00 De Wedert, Valkenswaard
   

Speelsters: Anita, Janneke, Leanne, Lotty, Melissa, Petra, Stefanie, Valerie, Veronique

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Hilver DS 35151310500465
ODI DS 55141210480463
Nuvoc DS 631194306241
V.C. Hoogeloon DS 149910364408
VC Bravo DS 64989370373
BVC DS 157614384454

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.