Teamindeling Dames D3 Bravo
Dames 3e klasse J
Naam  
Corne van der Meer Trainer (Dinsdag)
Willem ten Hoope Trainer (Donderdag) / Coach
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 De Koolakkers ,Westerhoven
  Do:19:30-21:00 De Koolakkers ,Westerhoven

Speelsters: Anouk, Carmen, Ilke, Kim, Kristel, Maike, Margo, Melissa, Nienke

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VC Vessem DS 214685421393908
VC Bravo DS 315655281476984
Nuvoc DS 51451401612951064
Hajraa DS 71440332512581212
Hilver DS 31537313212751377
VCE/PSV DS 51435293012121233
Bladel DS 31430263312021244
VC Riethoven DS 21625214613191530
BVC DS 11519174512111441
Spirit DS 41414124511061361
Pegasus DS 2131110438821275

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.