Teamindeling Dames D3 Bravo
Dames 3e klasse J
Naam  
Corne van der Meer Trainer (Dinsdag)
Willem ten Hoope Trainer (Donderdag) / Coach
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 De Koolakkers ,Westerhoven
  Do:19:30-21:00 De Koolakkers ,Westerhoven

Speelsters: Anouk, Carmen, Ilke, Kim, Kristel, Maike, Margo, Melissa, Nienke

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Hajraa DS 5418142391334
VC Vessem DS 1417133392321
HLB Van Daal/DS DS 5414115379330
VC Polaris DS 35131110458463
VC Olympia DS 4312103294228
VC Verrekijker DS 1412107383344
Nuvoc DS 33876277286
ODI DS 447711362410
Ledub DS 547611355388
Minerva DS 257615445494
VCE/PSV DS 343313334392
VC Bravo DS 342214317397

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.