Teamindeling Dames D3 Bravo 2019-2020
Dames 3e klasse
Naam  
Corne van der Meer Trainer
Paul van Duuren Trainer
Annelies Kip Coach
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 De Koolakkers ,Westerhoven
  Do:20:00-21:30 De Wedert ,Valkenswaard

Speelsters: Anouk, Evy, Julia, Kim, Maaike, Maaike, Maike, Marlie, Silke

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Gepidae DS 3626214599450
VC Bravo DS 3623186570427
HLB Van Daal/DS DS 10514119436406
Bladel DS 35121011429418
Pegasus DS 268717446567
Nuvoc DS 562222382594

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.