Teamindeling Dames D3 Bravo
Dames 3e klasse J
Naam  
Corne van der Meer Trainer (Dinsdag)
Willem ten Hoope Trainer (Donderdag) / Coach
   
Trainingstijden  Di: 19:30-21:00 De Koolakkers ,Westerhoven
  Do:19:30-21:00 De Koolakkers ,Westerhoven

Speelsters: Anouk, Carmen, Ilke, Kim, Kristel, Maike, Margo, Melissa, Nienke

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VC Vessem DS 2209676419841273
VC Bravo DS 32087691119691314
Nuvoc DS 52075592118691519
VCE/PSV DS 52053444017551744
Hajraa DS 72051434117611780
Hilver DS 32049414317191838
Bladel DS 32043384817571820
VC Riethoven DS 22030265916691923
BVC DS 12024226115831938
Spirit DS 42022196415551954
Pegasus DS 22020196414541972

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.