Teamindeling Heren HS1 Bravo
Heren 2e klasse G
Naam  
Erik Veraa Trainer
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven

Spelers: Chris, Edwin, Erik, Harm, Hein, Jasper, John, Marco, Michiel, Paul

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
ODI HS 214625071386973
VC Bravo HS 112554451200792
Nuvo'68 HS 21449391813171144
Spirit HS 31345361812211035
VCE/PSV HS 21438312712741245
VC Blox HS 11629244113171467
Skunk HS 31224212910641106
TFC HS 31324203210511172
VC Goirle HS 11521184411941460
Hajraa HS 61417144310481336
VCH Schijndel HS 21516144711041446

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.