Teamindeling Heren HS1 Bravo
Heren 2e klasse G
Naam  
Erik Veraa Trainer
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven

Spelers: Chris, Edwin, Erik, Harm, Hein, Jasper, John, Marco, Michiel, Paul

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Bladel HS 1416134395334
ODI HS 1514129474410
Nuvo'68 HS 1413127424396
Westphal Kozijnen CSS HS 1412108386389
VC Bravo HS 131084277248
Atak'55 HS 33876275279
Nuvoc HS 248710353383
Condor HS 12763207187
VC Verrekijker / VC Odi HS 147610347357
Spirit HS 12544179177
Hajraa HS 443314319398
De Burgst Breda HS 432211235313

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.