Teamindeling Heren HS1 Bravo
Heren 2e klasse G
Naam  
Erik Veraa Trainer
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven

Spelers: Chris, Edwin, Erik, Harm, Hein, Jasper, John, Marco, Michiel, Paul

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VC Bravo HS 1209173819711291
ODI HS 2209072919871379
Spirit HS 32066532918631614
Nuvo'68 HS 22065523018451661
VCE/PSV HS 22060483418361704
VC Blox HS 12035295216331825
Skunk HS 32034305316351839
TFC HS 32034285316071862
VC Goirle HS 12032275516431914
Hajraa HS 62024206214931909
VCH Schijndel HS 22019176414271942

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.