Heren 1

Promotieklasse C

Trainer Fred Schellens
Trainer/Coach Ramon van der Linden
   
Trainingstijden  Di: 20:30-22:00 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard

Spelers: Chris, Erik, Harm, John, Koen, Martijn, Rob

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Were-Di HS 12763200192
Vocala HS 12654195176
Hajraa HS 32654202199
VOKO HS 12544187177
VC Unitas HS 12445180195
Hajraa HS 41332106102
Donki Sjot HS 31223103104
Gepidae HS 22226170198
VC Bravo HS 1000000
TFC / Coppens Warenhuis HS 1000000