Heren 2

2e  klasse E


Foto: 2019-2020
Trainer Fred de Haan
Trainer Paul van Duuren
Coach Harm Veraa
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 21:00-22:30 De Wedert, Valkenswaard

Spelers: Alex, Bram, Edwin, Fred, Julian, Koen, Lars, Rick, Rob, Teun, Thomas, Vincent, Willem

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
BVC HS 1154010061
Nuvo'68 HS 3154010062
Livoc Liessel HS 1154010064
ODI HS 214319570
Ledub HS 214319973
Bladel HS 214319886
VCH PETREBELS Schijndel HS 111138698
Nuvoc HS 311137399
VC Bravo HS 211137095
VCE/PSV HS 2100464100
VVC Best HS 1100462100
Volley Tilburg HS 6100461100

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.