Teamindeling Heren H2 2019-2020
Heren 2e klasse
Naam  
Fred de Haan Trainer
Paul van Duuren Trainer
   
Trainingstijden  Di: 21:30-23:00 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 21:30-23:00 De Wedert, Valkenswaard

Spelers: Alex, Edwin, Erik, Fred, Leon, Martijn, Rick, Vincent, Willem

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Pegasus HS 11351411312751050
ODI HS 21445372213491203
Gepidae HS 31244371511761016
Shock '82 Cuijk HS 21243381712161047
Nuvoc HS 31338302311921095
Nuvo'68 HS 31337292411951133
Bladel HS 21332282711891177
VC Bravo HS 21330252911201150
VVC Best HS 11425213612291278
BVC HS 1122320309941098
Spirit HS 21298408531172
VCH PETREBELS Schijndel HS 11387458981267

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.