Heren 2

2e  klasse E

Trainer Fred de Haan
Trainer Paul van Duuren
Coach Harm Veraa
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 21:00-22:30 De Wedert, Valkenswaard

Spelers: Alex, Bram, Edwin, Fred, Julian, Koen, Lars, Rick, Rob, Teun, Thomas, Vincent, Willem

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Livoc Liessel HS 1420160400277
Nuvo'68 HS 3419151397293
ODI HS 2417143404313
VC Bravo HS 2414115351320
Ledub HS 2411108412366
Bladel HS 24979357377
BVC HS 147610331339
Nuvoc HS 347610323359
VCE/PSV HS 247611329362
VCH PETREBELS Schijndel HS 145412319375
VVC Best HS 144414322420
Volley Tilburg HS 640016256400

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.