Teamindeling Heren HS2 Bravo
Heren 2e klasse F
Naam  
Fred de Haan Trainer
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven

Spelers: Alex, Edwin, Erik, Fred, Lars, Leon, Martijn, Martijn, Rick, Willem

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Volley Tilburg HS 6519156486436
Bladel HS 2415125398344
VC Blox HS 131194304248
VVC-Vught HS 231084272242
Avanti HS 13975273258
VVC Best HS 14989376371
VC Bravo HS 23876278268
Pegasus HS 12763201185
VC Goirle HS 155517406513
Hajraa HS 544412337399
Intermezzo HS 243313328395

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.