Heren 2

2e  klasse E

Trainer Fred de Haan
Trainer Paul van Duuren
Coach  
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard

Spelers: Alex, Bram, Edwin, Lars, Rick, Teun, Vincent

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
ODI HS 21561491314571147
Nuvo'68 HS 21760512216421387
Bladel HS 21655442215161357
VCE/PSV HS 21755462716501406
BVC HS 11537303213291348
VCH PETREBELS Schijndel HS 11631264012951479
Nuvoc HS 31628254213811507
Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 31628254513431545
VC Bravo HS 21523204212241388
Dunamis HS 11177388101083
DKJO HS 1000000

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

D4D5_F&C.jpg
Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.