Heren 2

2e  klasse E

Trainer Fred de Haan
Trainer Paul van Duuren
Coach  
   
Trainingstijden  Di: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard

Spelers: Alex, Bram, Edwin, Lars, Rick, Teun, Timo, Vincent

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
ODI HS 2836294791596
Nuvo'68 HS 2831269800639
VCE/PSV HS 29312613871731
Bladel HS 28242013742688
BVC HS 19241918800799
Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 39211821807833
Nuvoc HS 39151324779841
DKJO HS 19151324760866
VC Bravo HS 27131118586639
VCH PETREBELS Schijndel HS 1711919554670
Dunamis HS 174425512700

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.