Heren 2

2e  klasse D

Trainer Fred Schellens
Trainer/Coach Ramon van der Linden
   
Trainingstijden  Di: 20:30-22:00 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 19:30-21:00 De Wedert, Valkenswaard

Spelers: Alex, Bram, Edwin, Lars, Manuel, Niek, Rick, Teun, Vincent, Volkert

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Minerva HS 12763192163
Westphal Kozijnen CSS HS 22763204180
Avanti HS 1154010174
VOKO HS 3154010077
VC Bravo HS 22544172172
Nuvoc HS 32445178185
Condor HS 2133210989
VC 't Aogje HS 11223101109
VVC Best HS 1122389109
Dunamis HS 1100477100
Gepidae HS 42008136201

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

D4D5_F&C.jpg
Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.