Teamindeling Heren HS3 Bravo
Heren 3e klasse F
Naam  
Herbert Cleven Trainer
Lia Veraa Coach
   
Trainingstijden  Do: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven

Bram, Enzo, Joep, Julian, Kees, Koen, Paul, Rob, Teun, Thomas

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VVC-Vught HS 213604951314821
VVC Best HS 213574681283949
BVC HS 11451401613091120
Gepidae HS 21447392013351126
Bladel HS 31643363114591368
ODI HS 31431263411881242
Condor HS 31427233411731262
Podarwic HS 21326223210681177
VC Verrekijker HS 2131715389241226
Udenhout HS 31410134510431341
VC Bravo HS 31465519121376

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.