Teamindeling Heren HS3 Bravo
Heren 3e klasse F
Naam  
Herbert Cleven Trainer
Lia Veraa Coach
   
Trainingstijden  Do: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven

Bram, Enzo, Joep, Julian, Kees, Koen, Paul, Rob, Teun, Thomas

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
BVC HS 1417143387272
VCE/PSV HS 3417143409335
Bladel HS 3515138448412
VCH Schijndel HS 221080200118
Nuvoc HS 448710355394
Hajraa HS 73668284286
ODI HS 32544174176
VC Bravo HS 345412295386
Nuvo'68 HS 42446220215
VVC Best HS 244414312411
VC Polaris HS 544313306385

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.