Teamindeling Heren HS3 Bravo
Heren 3e klasse F
Naam  
Herbert Cleven Trainer
Lia Veraa Coach
   
Trainingstijden  Do: 21:00-22:30 Koolakkers, Westerhoven

Bram, Enzo, Joep, Julian, Kees, Koen, Paul, Rob, Teun, Thomas

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VVC-Vught HS 2188266818061137
VVC Best HS 21874601417351318
Gepidae HS 21865532217191405
BVC HS 11859472616551501
ODI HS 31837314615091637
Bladel HS 31835344215631610
Condor HS 31829264914661682
VC Verrekijker HS 21829264913881689
Podarwic HS 21827245214491706
VC Bravo HS 318876611801785
Udenhout HS 3000000

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.