Meisjes A1

1e klasse E

 
Trainer Denice Sprengers
Trainer Kristel Janssen
Trainer Corné van der Meer
Trainer/Coach Evy Claes
Coach Nieke Kuijlaars
   
Trainingstijden  Di: 18:00-19:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 19:00-20:30 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Alouise, Britt, Eefje, Elise, Guusje, Guusje, Nika, Sanne, Teuntje

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VC Velden MA 1733262687439
Ledûb Volleybal MA 210372911910734
KLAVERBLAD / HHC MA 19262115825766
Nuvoc MA 17201712659569
PrismaWorx VC Weert MA 19111028703883
VC Bravo MA 1103338604997

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

D4D5_F&C.jpg
Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.