Meisjes B1

2e klasse E

 
Trainer Famke Kuijlaars
Trainer Lynn van Rooij
Trainer Denice Sprengers
   
Trainingstijden  Di: 19:00-20:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 19:00-20:30 De Wedert, Valkenswaard

Speelsters: Eline, Esra, Fleur, Hebe, Iris, Lenne, Lina, Liselotte, Sterre

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VC Vessem MB 12872209145
ODI MB 22862198170
Hilver MB 12544175173
VC Bravo MB 12227145209
BVC MB 111138599
Bladel MB 311137490
 

Onze sponsoren

 

 

D4D5_F&C.jpg
Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.