Meisjes C1

2e klasse H


Foto: 2019-2020
Trainer/Coach Hein Smolders
   
Trainingstijden  Di: 18:00-19:30 Koolakkers, Westerhoven
  Do: 18:00-19:30 De Wedert, Valkenswaard
Speelsters: Elise, Eefje, Guusje, Hebe, Joy, Lenne, Lina, Liselotte, Mare

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Bladel MC 12763186156
VC Riethoven MC 1154010062
BVC MC 1133210290
VC Verrekijker MC 12336163186
VC Bravo MC 1122390102
Bladel MC 2100455100

 

 

 

 

 

Onze sponsoren

 

 

Bij de Neut
Elektro Theuws
B.engineering
Notariskantoor Broekmans
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.