Teamindeling Meiden MB1 Bravo
Meisjes B 2e klasse K
Naam  
Miranda Kuylaars Trainer / Coach
Gert Smets Coach
   
Trainingstijden  Di: 18:00-19:30 Koolakkers, Westerhoven

Speelsters: Anouk, Daphne, Famke, Karlijn, Lara, Lynn, Marit, Roos

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VC Bravo MB 11048382995653
MVC De Hangar MB 110352913926854
VC Vessem/ VC Hoogeloon MB 110332714968758
VC Riethoven MB 210151229776949
BVC MB 110111032778958
VC Polaris MB 3108834715986

Onze sponsoren

Elektro Theuws
Notariskantoor Broekmans
Bij de Neut
Siem van Beek
Woest
Coppens
Car Center Valkenswaard
Finca de Ibiza
Sirtaki
Fijen & Cuijpers
Rosendaal
3D tec
ADRA
De Fantact
Leeuwendael
De Smient
Duisenburgh
Olympia
Beukers
Bonnet & Partners
De Belleman
PromotID
365 Pro Sports
Claes Design
Jumbo Panningen
RVS Finish
Nick de Wild
Simac
De Senaat
Sligro
 

Contact

Neem contact op via onze contactpagina.